Menu

Приєднуйтесь до нас у Facebook Приєднуйтесь до нас в Однокласниках
Cart

Content

Breadcrumb

Шкіра Pelle Prestige

Рейтинг: Ще не оцінено Електронна пошта
  • Опис
  • Відгуки

Меблева шкіра Pelle Prestige

Назви моделей на фото, внизу кожного зразка.

Всі шкіри цієї колекції - це шкіри з натуральним лицем, тобто з некоректованою поверхнею. Потовщені шкіри артикулів "California" і "Miami" - підходять для виготовлення меблів в різних стилях, а більш дорогий і благородний артикул "Chelsea" ідеально підходять для виробництва меблів для кабінету та вітальні в англійському стилі.


ART. "CALIFORNIA" - потовщена повнолицева шкіра зі складною ручною обробкою "Millipunte" (точковим фарбуванням), з напіваніліновим покриттям.
 
Група art. "California" представлена в 6 колірних рішеннях.
 
Товщина шкіри в стандартній точці 1,2-1,4 мм.


ART. "MIAMI" - щільна, потовщена, лицьова шкіра з натуральною розбивкою, зробленою в барабанах, завдяки чому ця шкіра набула дивну м'якість. Ця еластична і міцна шкіра чудово виглядає у великих і об'ємних моделях.
 
Група art. "Miami" представлена в 9 колірних рішеннях.
Найближчим часом чекайте поповнення колекції новими кольорами.
 
Товщина в стандартній точці 1,2-1,4 мм


ART. "CHELSEA" - лицьові шкіри, що відносяться до категорії елітних. зі збереженим природним лицем і ефектом Pull-up, який створюється за рахунок просочення натуральним воском. У процесі дублення* ці шкіри забарвлюють напівпрозорими натуральними барвниками, у зв'язку з чим вони зберігають природні мітки - ділянки, що відрізняються забарвленням і структурою від загального фону.
Для догляду за шкірами даної колекції рекомендуємо використовувати спеціальні воскомісткі серветки.
 
Група art. "Chelsea" представлена в 6 колірних рішеннях.
Найближчим часом чекайте поповнення колекції новими кольорами.
 
Товщина в стандартній точці 0,9-1,1 мм

*
ДУБЛЕННЯ
Основний процес виправлення шкір; полягає в обробці шкіри дубильними речовинами, які, в'яжучись із колагеном (шкірним білком), надають їй нових властивостей: відпорності до гниття, здатності набрякати у воді, підвищеної термостійкості та ін.; залежно від застосовуваних речовин д. поділяється на: рослинне, мінеральне, хромове, комбіноване, жирове, альдеґідне.

Ще нема відгуків

Увійти или Зареєструватися