Menu

Приєднуйтесь до нас у Facebook Приєднуйтесь до нас в Однокласниках
Cart

Content

Breadcrumb

Шкіра Ricca & Nobile

Рейтинг: Ще не оцінено Електронна пошта
  • Опис
  • Відгуки

Меблева шкіра Ricca & Nobile

Назви моделей на фото, внизу кожного зразка.

У цю колекцію увійшли шкіри, призначені для виготовлення меблів середньої і високої цінової категорії. Основне завдання при виготовленні цих шкір - це максимальне збереження натурального «обличчя» шляхом відбору найякіснішої сировини з мінімально можливою фізичною та хімічною обробкою. Іншим важливим аспектом "Ricca & Nobile" є використання особливих технологій виробництва для додання шкірі цієї категорії різних «родзинок» і ефектів.

ART. "Nativo LUX" - лицьова анілінова шкіра з невеликим коригуванням лиця і дрібнозернистим натуральним малюнком, зі складною двокольоровою гаммою. Лицьовий шар даних шкір залишається збереженим, а значить, володіє такими цінними характеристиками як пружність і зносостійкість.
Цей артикул ідеально підходить для виробництва меблів в класичному стилі.
 
 
Група art. "Nativo LUX" представлена в 16 колірних рішеннях.
У планах розширення колекції.
 
Товщина в стандартній точці 0,9-1,1 мм

ART. "CABINET" - особливістю групи артикулів "Cabinet" є ефект старіння - присутність ефекту Pull-up - шкіра при натягу світлішає, створюється ефект патини, а потім, її колір відновлюється. Ефект "Pull-up" створюється за рахунок просочення натуральними восковими складами. Шкіри даного артикулу повнолицеві, фарбуються природними аніліновими барвниками і володіють особливою міцністю і еластичністю. Шкіра «тепла», не порушує теплообмін між людським тілом і навколишнім середовищем, «дихає», створюючи відчуття комфорту.
 
Група art. "Cabinet" представлена в 7 колірних рішеннях. Для цієї групи ми так само пропонуємо різноманітні тиснення, орнаменти.
 
Товщина шкіри в стандартній точці 0,8-1,0 мм

ART. "Antico" - особливість групи артикулів "Antico" полягає в тому, що вона за структурою схожа на античний мармур. Меблі з цієї шкіри чудово виглядають в інтер'єрах, виконаних в античному стилі. Шкіра має максимально збережену натуральну поверхню, яку вдається отримати завдяки використанню найякіснішої сировини і мінімальної фізичної і хімічної обробки
 
Група art. "Antico" представлена в 6 колірних рішеннях.
 
Товщина шкіри в стандартній точці 0,9-1,1 мм

ART. "COUNTRY" - особливістю цієї групи артикулів, як і групи "Cabinet" є ефект старіння - присутність ефекту "Pull-up" - шкіра при натягуванні світлішає, створюється ефект патини, а потім, її колір відновлюється. Ефект "Pull-up" створюється за рахунок просочення натуральними восковими складами. Шкіри даного артикулу товсті, повнолицеві, фарбуються природними аніліновими барвниками, мають виражене воскове покриття, міцність і еластичність.
 
Група art. "Country" представлена в 8 колірних рішеннях.
 
Товщина шкіри в стандартній точці 1.0-1.1 мм

Ще нема відгуків

Увійти или Зареєструватися